HAKKIMIZDA

Simtek Otomasyon Teknik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1994 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana birçok endüstri tesisinin ve makinelerinin otomasyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.

 

Simtek Otomasyon, Siemens’ in otomasyon ve satış alanında 2007 senesine kadar sistem entegratörü iken 2007′den itibaren Otomasyon Kontrol Sistemi SIMATIC, Endüstriyel Haberleşme Sistemi SIMATIC NET, İnsan Makine Ara yüzü (HMI) SIMATIC WinCC alanlarında Solution Partneri olarak başarı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Simtek Otomasyon, sahip olduğu deneyimli teknik kadrosu ile bugüne kadar irili ufaklı yüzlerce bireysel projeyi işletmeye almıştır. Uzun yıllar işletmeye alınan farklı nitelikteki işler nedeniyle birçok sektörde müşterisini yönlendirebilecek düzeyde deneyimler edinmiş. Dolayısıyla müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Simtek Otomasyon, gerek yerli olanaklarla ilk defa yapılan işleriyle gerekse birçok defalar yapılmış ancak kendi özgün kalitesiyle son kullanıcısına güç katan projeleriyle olsun dinamizmini ve güncelliğini korumuş olup, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak sürekli kendini geliştirecek önlemler almaktadır.

 

Simtek Otomasyon, deneyimli personeli ile müşterilerine:

– Otomasyon sistemleri konusunda danışmanlık;

– Sistemlerin projelendirilmesi;

– Elektrik panolarının imalatı;

– Kontrolörlerin (PLC) programlanması;

– Makine insan ara yüzlerinin (HMI) tasarlanması;

– İşletmeye alma çalışmaları;

– Servis ve Bakım.

Konularında hizmet vermektedir.

 

Simtek Otomasyon, firmasının hedefleri arasında ilk sırayı müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümlere en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşıp ihtiyaç duyulan rekabet gücünü yükseltmek ve en yüksek kalite ve verimlilikte sonuçlara ulaşmaktadır.